GUX Aasiaat, Postboks 225 3950 Aasiaat, Kalaallit Nunaat

Allaffiup ammasarfii: Ataasinngorneq-tallimanngorneq, nal. 09:00 – 15:00

Send en besked

Personaleoversigt

 

Otto

Otto Simonsen (OS)
os@gux-aasiaat.gl
Rektor

 

Aviak Kristoffersen Dahl (AD)
akd@gux-aasiaat.gl
Kalaallisut

 

Bjørn

Bjørn Bøgh Simonsen (BS)
bjsi@gux-aasiaat.gl
Oqaluttuarisaaneq/inuiaqatigiit

 

Casper Viderup Eriksen (CE)
caer@gux-aasiaat.gl
Idræt/psykologi

 

Cecilie

Cecilie Sindesen (CS)
cecilie@gux-aasiaat.gl
Qallunaatut/upperisalerineq

 

Christine Schultz (CSc)
csc@gux-aasiaat.gl
Musik/tysk

 

fotograf

Daniel Kolbe Strange (DKS)
dsk@gux-aasiaat.gl
Tuluttut

 

David jpg

David Penney (DP)
davidpenney@gux-aasiaat.gl
Tuluttut/nunalerineq

 

Dorit

Dorit Selmer (DSe)
dorit@gux-aasiaat.gl
Qallunaatut/tuluttut

 

Esben Harding Andersen (EA)
ea@gux-aasiaat.gl
Uumassusilerineq

 

Elisa

Elisa Evaldsen Christensen (EE)
elisa@gux-aasiaat.gl
Kalaallisut/kulturfag

 

Edwin

Edwin Mittelstein (EM)
edwinmittelstein@gux-aasiaat.gl
Matematik

 

fotograf

Eva Nitschke (EN)
en@gux-aasiaat.gl
Qallunaatut/mediefag

 

Frank

Frank Dahl Nielsen (FD)
fd@gux-aasiaat.gl
Oqaluttuarisaaneq/inuiaqatigiit

 

Frank.D

Frank Darling Jørgensen (FJ)
frank@gux-aasiaat.gl
Timersorneq/oqalutt./kulturfag

 

Hector Lennert Sørensen (HS)
hs@gux-aasiaat.gl
Kalaallisut

 

Helene Zwisler (HZ)
helene@gux-aasiaat.gl
Historie/billedkunst/kulturfag

 

Jette Larsen (JL)
jettelarsen@gux-aasiaat.gl
Qallunaatut/fransk/kulturfag

 

Jonas Tarp Jørgensen (JJ)
jojo@gux-aasiaat.gl
Timersorneq/biologi/science

 

Karen Kirstine Bengtson (EN)
kabe@gux-aasiaat.gl
Dansk

 

Mads Lyngby Skrubbeltrang (ML)
mls@gux-aasiaat.gl
Pædagogisk leder/engelsk/mediefag

 

Magdaline Frederiksen (MF)
mf@gux-aasiaat.gl
Kalaallisut

 

Martin Holretz Schmidt (MS)
ms@gux-aasiaat.gl
Matematik/fysik

 

Michael Hollerup (MH)
michaelhollerup@gux-aasiaat.gl
Planlægningsleder/Matematik

 

Philip Madsen (PM)
philip@gux-aasiaat.gl
Qallunaatut

 

Sofie Grandt (SAG)
sag@gux-aasiaat.gl
Nipilersorneq/mediefag

 

Steen Geisler Jørgensen (SG)
sgj@gux-aasiaat.gl
Kemi/timersorneq

 

Siegfred Palmer (SP)
sipalmer@gux-aasiaat.gl
Matematik

 

Tippu Kristensen (TK)
tippu@gux-aasiaat.gl
Kalaallisut/kulturfag

 

Trine Graugaard (TG)
tg@gux-aasiaat.gl
Eqqumiitsuliorneq/tuluttut

 


Allaffimmiut

Anton Smedegaard
ansm@gux-aasiaat.gl
AC-fuldmægtig

 

Najánguak´ Lundblad (NSL)
nsl@gux-aasiaat.gl
Kontorleder

 

Laila Jakobsen (LJ)
laila@gux-aasiaat.gl
Kontorfuldmægtig

 

Nuka Tønnessen (NT)
nukat@gux-aasiaat.gl
Kontorfuldmægtig

 

Inge Poulsen Petersen (INPE)
inpe@gux-aasiaat.gl
Kontorfuldmægtig

 

Petrine Nielsen (PN)
petrine@gux-aasiaat.gl
Kontorelev

 

Aron Møldrup (AMø)
armo@gux-aasiaat.gl
Kontorelev


Pedellit


Pedelvagt 536129
pedel@gux-aasiaat.gl

Kâlêraq Jørgensen
kaaleeraq@gux-aasiaat.gl
leder

 

Henrik Dalager
Pedel

 

fotograf

 Silas Joelsen
Pedel

 


Kollegieadministrator

Rikke Kristensen
rikr@gux-aasiaat.gl


Kollegiepædagoger

Rahim Rismanker (RR)
Tlf: 560747
rari@gux-asiaat.gl
Kollegiepædagog

 

Sørine Petersen (SPe)
Tlf: 560726
sope@gux-aasiaat.gl
Kollegiepædagog

Jon Kjartanson Henriksen (JHe)
Tlf: 560746
joh@gux-aasiaat.gl
Kollegiepædagog

Arnartaq Olsen (AO)
Tlf: 560746
aha@gux-aasiaat.gl
Kollegiepædagog

Rasmus Voss (RV)
Tlf: 560578
rgv@gux-aasiaat.gl
Kollegiepædagog

Mette Rosing Pedersen (MP)
Tlf: 524799
mepe@gux-aasiaat.gl
Kollegiepædagog


Fakturaer og GLN. nr.
Fakturaer til GUX Aasiaat mailes til faktura@nanoq.gl som pdf-, tif- eller tiff-filer.

GLN-nr.:

5790001953768, GUX-Aasiaat, generelt

5790001954703, Kantinen

5790001954710, Kollegier og pedeller

5790001954727, Undervisere

5790001954734, IT-afdeling

5790001954741, Uddannelsesstøtte/elever